درباره ما

امکان سنجی ، طراحی و ساخت سالنهای سینمای خانگی تلفیقی است از هنر معماری ، زیبایی شناسی و دانش مهندسی همراه با استانداردهای بین المللی . انتخاب محل مناسب ، طراحی بهینه فضا ، ایزولاسیون صوتی و یا ساند پروفینگ ، آکوستیک بدنه و سقف ، طراحی جزئیات صدا و تصویر ، تنظیم و کالیبراسیون صدا و تصویر ؛ هر یک نیازمند دانش فنی و مهندسی فضاهای نمایش می باشد .

گروه مهندسی نونگر با بهره گیری متخصصین معماری ، سازه ، نور ، صدا و تصویر ؛ خدمات تمامی مراحل طراحی ، ساخت و بهره برداری سالنهای همایش ، سینما و سینمای خصوصی را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید . تلاش ما همواره طراحی با بهترین کیفیت معماری ، ساخت و تجهیز با بالاترین درجه آکوستیک و بهترین کیفیت صوت و تصویر و در نهایت خلق تجربه ای بدیع در آسایش و راحتی می باشد .

ایجاد آسایش در بهره برداری از این گونه فضاها با طراحی مناسب آکوستیک و زیبایی طراحی معماری محقق می گردد. به همین علت تیم مطالعاتی شرکت نونگر همواره در تلاش برای تحقیق و یافتن محصولات و راه کارهای نوین، با هدف تامین آسایش آکوستیکی و زیبایی طرح معماری می باشند. هدف ما همواره بالاتر از تامین ایزولاسیون صوتی و آکوستیکی صرف در فضای داخلی بوده است.

در طول بیش از 10 سال تجربه این مجموعه، حسن نظر و اعتماد کارفرمایان معتبر و برگزیده همواره پشتوانه و سرمایه ای در جهت پیشبرد اهدافمان بوده است. گروه نونگر امید دارد تا در ادامه راه با نوآوری در طراحی، توجه به جزئیات اجرایی، کیفیت ساخت و اجرا و بهره گیری از ایده های نوین در جهت بالابردن کیفیت فضایی طرح ها و فضاهای معماری گام بردارد.

تیم پشتیبانی فنی پروژه شرکت نونگر

گروه نونگر مفتخر است با بهره گیری از تیم پشتیبانی فنی شامل تخصص های مهندسی معماری ، مهندسی سازه ، مهندسی نور و صدا و طراحی آکوستیک خود ؛ در زمینه طراحی فضاهای سالن های آمفی تئاتر و همایش ، سالن های سینما و سینمای خانگی ، سالن های کنفرانس و فضای اداری و هتل ها و فضای انتظار به طراحان ، مهندسان معماری و کارفرمایان محترم خدمات مشاوره ارائه نماید.
گروه نونگر مفتخر است با استفاده از آخرین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای طراحی صدا پروژه های ارجاع شده را از حیث بررسی آکوستیک مدل سازی نموده و نسبت به ارائه راه کارهای عملی در جهت بهینه سازی عملکرد صوتی اقدام می نماید.
همچنین با ارائه بهترین محصولات در دسترس و پشتیبانی فنی در حین ساخت نسبت به ارتقاء کیفیت پروژه به کارفرمایان محترم یاری می رسانیم